Categories
Новини Спорт

Петър Драганов – шампион на България по бокс

Над 2000 аплодираха първите шампиони на Националната боксова лига

Петър Драганов (Petar Draganov) от гр.Созопол – шампион на България в категория до 69 кг мъже

Петър Драганов от Созопол - шампион на България до 69кг

Categories
Созопол Спорт

Да подкрепим ФК Созопол в петък срещу Добруджа [ВИДЕО]

От фейсбук страницата на ФК Созопол публикуваха видео, с което канят всички фенове на футбола да подкрепят небесносините в последната им битка за сезона.

Началото е в петък, 29 май 2015 (Петък) от 18:00ч. на АРЕНА СОЗОПОЛ срещу отбора на Добруджа

Един отбор,

една мечта,

едно сърце,

една душа!

ТОВА СМЕ НИЕ СОЗОПОЛ

В петък ще се реши петото място в групата, което към днешна дата тима на Созопол дели именно с Добруджа (Добрич).

Желаем успех на ФК СОЗОПОЛ!

Categories
Снимки от Созопол Спорт

Kак изглежда новият стадион на ФК Созопол

Арена Созопол сега и завършен проект месец май 2015

Вижте как изглежда стадионът на който ФК Созопол ще посреща своите гости – Арена Созопол

Categories
Новини Созопол Спорт Черноморец

Александра Маринова е най-добрата каратистка в света

България спечели два златни медала на световното първенство по карате киокушин, което се проведе в зала „Арена Армеец“ през уикенда. При жените в категория над 70 кг Александра Маринова размаза с 5:0 Мария Панова (Русия).

Другото ни злато бе при мъжете в кат. до 75 кг., където Стилиян Петров надделя с 4:1 над Артьом Назаретян (Русия).

Александра Маринова - златен медал на световното първенство по карате

Александра спечели най-високото отличие като прегази противниците си и бе непобедима на татамито на първото световно първенство по карате, което се провежда извън Япония. Най-добрата каратистка на планетата е възпитаничка на Карате клуб „Буши До” в град Черноморец и няма състезание, което да не е спечелила и вече като състезател от Националния отбор.

Categories

Работно време и адрес на закрит плувен басейн Созопол

ИНФОРМАЦИЯ ЗА ЗАКРИТ ПЛУВЕН БАСЕЙН – град СОЗОПОЛ

АДРЕС: УЛ. „ИВАН ВАЗОВ”, ДО СГРАДАТА НА СОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ”

Categories

Поредна контрола за ФК Созопол, този път с руският Амкар Перм

ФК Созопол

В поредицата от контролни срещи, ФК Созопол  излиза срещу руският Амкар Перм

Отборът на ФК Созопол ще се изправи в контрола с Амкар Перм – руският тим, в който играят Захари Сираков и Благой Георгиев, ще се подготвя в Поморие за началото на новия полусезон в руската Висша лига.

Двубоят с ФК Созопол ще се играе на 28 февруари от 14:00 часа на стадион „Лазур“ в град Бургас, като при лошо време проверката може да бъде преместена на Градския стадион в Поморие.

Categories

ФК Созопол среща Черноморец Бургас

Снимка: личен архив, Румен Димов - селекционер на ФК "Созопол"
Снимка: личен архив, Румен Димов – селекционер на ФК „Созопол“

ФК Созопол  и „акулите“ от Черноморец Бургас ще излязат на терена утре – 23 януари в 15:00ч. на контролна среща.

Двата отбора ще проведат контролата на изкуствено игрище в град Поморие.

Categories

Созопол има свой плувен клуб

Созопол има свой плувен клуб 3
Плувен клуб Бриз – Созопол

През лятото бе учреден и регистриран „Плувен клуб Бриз-клон Созопол”.

Още след началото на учебната година ръководството на плувния клуб направи разяснителна кампания сред родители и деца за своите цели и възможности. Созополският клуб е клон на Бургаския плувен клуб и треньорите на „Бриз” ще участват в обучението на начинаещите плувци и в подготовката им за състезания.

Categories

Деян Братков покори Беларус

Деян Братков покори Беларус 5

Беларус има нов герой и това е състезателят на КК ”Буши До” гр.Черноморец – Деян Братков. Той спечели купата Гомеля, най-престижното отличие за каратист в Беларус. Деян Братков бе част от националния отбор и се представи отлично в традиционния турнир за купата на Гомел, в който участваха над 170 каратисти от бившите руски републики – Казахстан, Беларус, Украйна, Русия.

Златното момче на Черноморец взриви публиката и стана любимец на Беларус след като спечели безапелационно три двубоя, два от които завършиха с нокаут. Дни наред снимката му не слиза от беларуските медии, които го наричат „българското чудо”. Деян Братков спечели златото в категория 70 кг. при мъжете, а националният ни отбор се завърна с 4 златни, 2 сребърни и 2 бронзови медала.

Categories

Созопол 8:0 Брестник

Созопол 8:0 Брестник 7Отборът на Созопол се наложи с 8:0 над Брестник в двубой от 12-ия кръг на Югоизточната „В“ група. Още през първата част домакините решиха мача. Никола Денев в 21-ата минута откри резултата. Михаил Ралев от дузпа покачи на 2:0. Четири минути преди края на първата част Спас Дончев се разписа за 3:0.

В началото на второто полувреме Станимир Ковачев и Станимир Баев направиха резултата 5:0. В 67-ата минута Теодор Стефанов се разписа, а след нето Симеон Баев и Никола Денев оформиха крайното 8:0.