желязко тодоров Archives - Новините за Созопол

желязко тодоров

Снимка: личен архив, Румен Димов - селекционер на ФК "Созопол"

Отборът на Созопол победи с 5:1 гостуващия Спортист (Роза) в контролна среща, която се игра в Созопол. Тимът на Румен Димов надигра тотално своя съперник и заслужено се поздрави с успеха. Желязко Тодоров откри резултата в 14-ата минута.

Отново той удвои шест минути по-късно. До края на първата част Спас Дончев и Теодор Стефанов също записаха имената си сред голмайсторите и двата тима се оттеглиха на почивка при резултат 4:0.

[продължава…]

Созопол се наложи с 1:0 като гост на Черноморец (Поморие) в контролна среща, която се игра в града на Музея на солта. Единственото попадение в срещата стана дело на бранителя Желязко Тодоров в 40-ата минута на срещата.

След центриране от корнер вратарят на поморийци Християн Славов изпусна топката и в мелето бранителят на отбора от трета лига промуши топката. Старши треньорът на отбора от Поморие Неделчо Матушев изпробва нова схема на игра и днес построи футболистите си в 4-3-3.

Созопол 3:0 Загорец

by Todor Radionov on 16.10.2011. Updated 11.01.2014

Созопол победи Загорец (Нова Загора) с класическото 3:0 в мач от 11-ия кръг на Югоизточната „В“ група. Срещата се изигра на перфектния терен в Созопол, който остана в отлично състояние през целия мач, въпреки лошите атмосферни условия. Домакините бяха без Стефан Тошков, Венелин Братанов и Мирослав Желев.

ФК „Созопол“ започнаха отлично и успяха да открият още в 4-ата минута чрез Желязко Тодоров. В 40-ата Мустафа Мустафа реализира второто попадение за домакините. Веднага след почивката Владо Бежански вкара и третия гол, който подпечата победата на Созопол.