Categories
Новини Спорт

ФК „Созопол“ взе нова победа

ФК "Созопол" взе нова победа 1Созопол победи Чирпан и се доближи до лидерите в групата. Единственото попадение в срещата бе реализирано в 37-ата минута от Диан Хаджиев. Той засече топката с глава след бърза атака и не остави шанс на вратаря на домакините от Чирпан.

През първата част гостите имаха възможност да реализират още голови положения. Удар на Теодор Стефанов, срещна гредата Още две положения бяха пропилени от Венелин Братанов и Петър Кюмюрджиев.

През втората част домакините взеха инициативата, но до опасни положения не се стигна.

Categories

Созопол надви Арда (Кърджали) с 2:0

Созопол надви Арда (Кърджали) с 2:0 3Отборът на Созопол записа впечатляваща победа с 2:0 като домакин на Арда (Кърджали) в двубой от 13-ия кръг на Югоизточната „В“ група. Домакините тотално надиграха своя съперник и стигнаха до успеха след по едно попадение през двете полувремена. Диан Хаджиев откри резултата през първата част, а Стефан Тошков удвои през втората част.

Categories

ФК Созопол победи Димитровград с 2:1

ФК Созопол победи Димитровград с 2:1 4Отборът на Созопол се наложи 2:1 над Димитровград в двубой от 5-ия кръг на Югоизточната „В“ група. Тимът на Румен Димов стигна до успеха, въпреки че губеше с 0:1 на полувремето.
В 10-ата минута гостите поведоха с 0:1 след бърза контраатака. След това Созопол взе инициативата, но до края на първата част до гол не се стигна.
Логичното се случи в началото на втората част. В 49-ата минута Венелин Братанов получи добра топката в наказателното поле, финтира бранител и с хубав удар прати топката в горния десен ъгъл – 1:1.

Categories

Созопол победи Мастер с 2:1

Созопол победи новака в Югоизточната „В“ група Мастер (Бургас) с 2:1 в контролна среща

Созопол победи Мастер с 2:1 6Двубоят се игра на осветлението на реновирания стадион в Созопол пред сериозен брой фенове.

Срещата започна отлично за домакините от града на Аполон, които успяха да излязат рано, рано напред в резултата. В 10-ата минута Стефан Тошков се възползва от груба грешка в отбраната на Мастер и заби топката в мрежата. 12 минути по-късно Димитър Белчев наказа грешка на вратаря на Мастер и покачи на 2:0.

Categories

ФК Созопол се завърна у дома с победа!

Отборът на Созопол официално се завърна у дома!

ФК Созопол се завърна у дома с победа! 8В двубой от 38-ия кръг на Югоизточната „В“ група тимът на Румен Димов се наложи с 4:1 над Чирпан. Това бе и последният двубой в програмата на първенството. Срещата се игра пред 3000 зрители.

Мачът се игра на обновения стадион в Созопол на осветление. Победата хвърли в екстаз всички фенове на играта в Созопол. Головете отбелязаха Мирослав Ралев-2, Мустафа Мустафа и Димитър Хаджиев.

Categories

Созопол размаза Родопа (Смолян)

Созопол размаза Родопа (Смолян) 9
Снимка: личен архив, Румен Димов

Отборът на Созопол се наложи над Родопа 1927 с 4:1 в двубой от 29-ия кръг на Югоизточната „В“ група.

Тимът от морето бе по-добрият отбор на терена и заслужено се поздрави с победата.

За мен е по-важен начинът по който бе постигната победата, а именно с една отлична игра, която зарадва нашите верни фенове.

Гостите откриха в 13м,но веднага след това в 15м. М.Ралев изравни. В 43мин. М.Мустафа с невероятен удар от воле, от30 метра направи резултата 2-1. В 55мин. и 66мин. Д.Хаджиев отбеляза 2 гола и оформи крайния резултат.

сподели треньорът на Созопол Румен Димов.

източник: football24.bg

Categories
Спорт

Созопол надви Арда

Созопол надви Арда 10Отборът на Созопол се наложи над Арда (Кърджали) с 2:1 в двубой от 27-ия кръг на Югоизточната „В“ група. Тимът на Румен Димов изигра добър мач, но стигна да победата само с разлика от едно попадения.
Стефан Тошков откри резултата в 16-ата минута. Той направи мощен пробив и след това майсторски се разписа за 1:0. Само пет минути по-късно върналият се след контузия Деян Хаджиев удвои. Младокът вкара след страхотен удар от 35 метра. Отборът на Арда пък вкара попадението си при една от малкото си смислени атаки в 36-ата минута.