Categories
Спорт

Созопол надви Арда

Созопол надви Арда 1Отборът на Созопол се наложи над Арда (Кърджали) с 2:1 в двубой от 27-ия кръг на Югоизточната „В“ група. Тимът на Румен Димов изигра добър мач, но стигна да победата само с разлика от едно попадения.
Стефан Тошков откри резултата в 16-ата минута. Той направи мощен пробив и след това майсторски се разписа за 1:0. Само пет минути по-късно върналият се след контузия Деян Хаджиев удвои. Младокът вкара след страхотен удар от 35 метра. Отборът на Арда пък вкара попадението си при една от малкото си смислени атаки в 36-ата минута.

Categories
Новини

100 полицаи ще охраняват феновете на Ботев в Царево

100 полицаи ще охраняват феновете на Ботев в Царево 2100 полицаи ще пазят феновете на Ботев Пловдив на мача със Созопол в Царево. Привържениците на „канарчетата“ заминаха тази сутрин с три автобуса и автомобили. Двубоят ще се играе в Царево, тъй като Созопол ремонтира стадиона си.

Футболистите заминаха още вчера и останаха една вечер на лагер край морето. С тима замина новопривлечения вратар Армен Амбарцумян, като до последно не се знае дали той ще може да вземе участие в мача.